Bli medlem knapp

Specimenkonkurransen 2022

Bli medlem i NMU, da får du tilgang til mer informasjon, bl.a. hvor fangstene er tatt. Og ikke minst får tilgang til alle specimenfangster fra 1989 og frem til i dag!

Plass Art Vekt Lengde Navn Klubb Dato Metode/agn
1 Stam 2480 58 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2022-11-11 Feeder/loff
2 Gjedde 9000 111 Thomas Molander Hansen SFK Acerina (AC) 2022-11-06 Trolling
3 Gjedde 11960 116 Thomas Molander Hansen SFK Acerina (AC) 2022-11-06 Trolling
4 Abbor 1350 45 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2022-10-30 Spinnfiske / Jigg
5 Abbor 1440 46 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2022-10-30 Spinnfiske / Jigg
6 Abbor 1360 46 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-10-27 Bunnmeite / Død mort
7 Abbor 1250 45 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-10-26 Bunnmeite / Død mort
8 Asp 2530 63 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-10-26 Trolling/wobbler
9 Abbor 1390 46 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2022-10-23 Spinnfiske / Jigg
10 Gjedde 9070 105 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2022-10-23 Spinnfiske / Jigg
11 Abbor 1220 44 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2022-10-21 Spinnfiske / Jigg
12 Abbor 1220 44 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2022-10-20 Spinnfiske / Jigg
13 Abbor 1140 43 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2022-10-20 Spinnfiske / Jigg
14 Abbor 1150 42 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2022-10-20 Spinnfiske / Jigg
15 Abbor 1105 43 Thomas Molander Hansen SFK Acerina (AC) 2022-10-19 Spinnfiske/vibro bait
16 Gjedde 8470 107 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2022-10-17 Spinnfiske / Jigg
17 Gjedde 8580 110 Thomas Molander Hansen SFK Acerina (AC) 2022-10-15 Spinnfiske
18 Abbor 1420 46 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2022-10-14 Spinnfiske / Jigg
19 Abbor 1350 45 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2022-10-14 Spinnfiske / Jigg
20 Abbor 1215 44 Thomas Molander Hansen SFK Acerina (AC) 2022-10-14 Jigg
21 Abbor 1120 42 Thomas Molander Hansen SFK Acerina (AC) 2022-10-14 Jigg
22 Abbor 1310 43 Thomas Molander Hansen SFK Acerina (AC) 2022-10-14 Jigg
23 Abbor 1320 47 Jonas Botilsrud SFK X-CPERT (XP) 2022-10-12 Dørg/wøbbel
24 Abbor 1250 44 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2022-10-09 Spinnfiske / Jigg
25 Abbor 1260 44 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-10-01 Spinnfiske / Jigg
26 Abbor 1210 47 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-10-01 Båtfiske / Mark
27 Abbor 1100 43 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2022-10-01 Spinnfiske / Jigg
28 Abbor 1240 45 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2022-10-01 Spinnfiske / Jigg
29 Abbor 1690 50 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2022-10-01 Spinnfiske / Jigg
30 Abbor 1525 46 Thomas Molander Hansen SFK Acerina (AC) 2022-10-01 Jigg
31 Karpe 11990 74 Sturla Fjellvang SFK Brennevin (BV) 2022-09-30 Glidetackel, hjemmelaget krokagn over Prima Kattem
32 Abbor 1220 47 Per Rune Holmøy SFK Stimen (ST) 2022-09-21 Spinnfiske
33 Asp 3000 67 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-09-16 Trolling/wobbler
34 Asp 2380 63 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-09-15 Trolling/wobbler
35 Asp 2490 65 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-09-15 Trolling/wobbler
36 Abbor 1150 45 Per Rune Holmøy SFK Stimen (ST) 2022-09-14 Spinnfiske, popper
37 Gjedde 12500 123 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2022-09-11 Trolling / Gummidyr
38 Asp 2770 66 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2022-09-10 Trolling
39 Asp 3020 68 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-09-06 Trolling/wobbler
40 Asp 2520 65 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2022-09-03 Trolling
41 Asp 3050 69 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2022-09-03 Trolling
42 Asp 3690 72 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2022-09-02 Trolling
43 Stam 2015 55 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-08-31 Flytebolle
44 Karpe 11020 83 Sven Martin Jørgensen SFK X-CPERT (XP) 2022-08-31 Boltrig/boilie
45 Harr 1180 49 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-08-28 Bunnmeite/Mark
46 Abbor 1110 42 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-08-27 Spinnfiske / Jigg
47 Asp 3910 74 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2022-08-27 Trolling
48 Gjedde 8810 102 Jan-Egil Bøgle Ingen (INGEN) 2022-08-27 Spinfiske Westin Bullteez
49 Vederbuk 2230 53 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-08-20 Bunnmeite / Bolle
50 Vederbuk 2115 53 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-08-19 Bunnmeite / Bolle
51 Karuss 1090 37 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-08-17 Duppmeite / Hurra pølsebrød
52 Karuss 1065 38 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-08-17 Duppmeite / Hurra pølsebrød
53 Vederbuk 2195 53 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-08-14 Bunnmeite / Bolle
54 Asp 3280 73 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2022-08-13 Trolling
55 Asp 2700 67 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2022-08-13 Trolling
56 Brasme 3380 65 Øystein Sollien SFK X-CPERT (XP) 2022-08-06 Bunnmeite/duggmark mais
57 Asp 2230 63 Albin Dal Sfk-Galskap (GAL) 2022-08-06 Trolling
58 Asp 3300 72 Albin Dal Sfk-Galskap (GAL) 2022-08-05 Trolling
59 Vederbuk 2695 55 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-08-04 Flytebolle
60 Harr 1210 49 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-08-01 Bunnmeite/Mark
61 Harr 1370 51 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-08-01 Bunnmeite/Mark
62 Brasme 3130 62 Per Rune Holmøy SFK Stimen (ST) 2022-07-31 Bunnmeite, feeder. Mark/maggot
63 Harr 1160 51 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-07-31 Bombarda/Mark
64 Harr 1200 50 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-07-31 Bunnmeite/Mark
65 Harr 1210 49 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-07-31 Bombarda/Mark
66 Harr 1270 51 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-07-31 Bombarda/Mark
67 Vederbuk 2320 54 Øystein Sollien SFK X-CPERT (XP) 2022-07-31 Bunnmeite/reke
68 Harr 1220 52 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-07-30 Bunnmeite/Mark
69 Harr 1230 51 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-07-30 Bunnmeite/Mark
70 Harr 1240 51 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-07-30 Bunnmeite/Mark
71 Harr 1230 51 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-07-29 Bunnmeite/Mark
72 Ørret 2750 60 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-07-28 Bunnmeite/Mark
73 Harr 1160 48 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-07-28 Bunnmeite/Mark
74 Harr 1200 49 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-07-27 Bunnmeite/Mark
75 Harr 1230 51 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-07-26 Bunnmeite/Mark
76 Harr 1270 50 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-07-26 Bunnmeite/Mark
77 Karpe 11800 83 Sven Martin Jørgensen SFK X-CPERT (XP) 2022-07-22 Boltrig/boilie
78 Karuss 1290 37 Tonje Hauger SFK Acerina (AC) 2022-07-20 Take-a-part/duppfiske/breadpunch
79 Karuss 1010 37 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-07-19 Take-a-part/duppmeite/breadpunch
80 Karuss 1050 37 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-07-17 Duppmeite / Bolle
81 Karuss 1115 37 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-07-16 Duppmeite / Bolle
82 Karuss 1025 37 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-07-16 Duppmeite / Bolle
83 Karuss 1205 37 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-07-16 Duppmeite / Bolle
84 Karuss 1325 37 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-07-15 Duppmeite / Bolle
85 Karuss 1050 38 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-07-15 Duppmeite / Bolle
86 Karuss 1180 39 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-07-15 Duppmeite / Bolle
87 Asp 2060 62 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-07-14 Trolling/wobbler
88 Karpe 10680 78 Thomas Hesmyr SFK Brennevin (BV) 2022-07-10 Boltrig/Boilie
89 Ørret 2850 74 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-07-02 Trolling/agnfisk
90 Ørret 4700 80 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-07-02 Trolling/agnfisk
91 Karpe 12760 84 Sven Martin Jørgensen SFK X-CPERT (XP) 2022-06-28 Boltrig/boilie
92 Karpe 10200 72 Kjetil Grutle SFK Brennevin (BV) 2022-06-28 Boltrig/Pop-Up
93 Karpe 11380 80 Sven Martin Jørgensen SFK X-CPERT (XP) 2022-06-27 Boltrig/boilie
94 Suter 2410 51 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-06-25 Take-a-part/duppmeite/mais
95 Suter 2350 52 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-06-25 Take-a-part/duppmeite/mais
96 Karpe 13380 87 Sturla Fjellvang SFK Brennevin (BV) 2022-06-25 Bunnmeite/Grønne erter
97 Karuss 1250 37 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2022-06-25 Duppmeite / Sjokoladebolle
98 Karpe 13120 80 Kenneth Nordhus SFK Brennevin (BV) 2022-06-25 Boltrig/Tigernøtt/Kjempemais
99 Karuss 1240 39 Steinar Schjager SFK Acerina (AC) 2022-06-24 Stalking, Maggot
100 Suter 2540 50 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-06-23 Take-a-part/duppmeite/mais
101 Suter 2440 53 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-06-23 Take-a-part/duppmeite/mais
102 Suter 2330 49 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-06-23 Take-a-part/duppmeite/mais
103 Suter 2530 52 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-06-23 Take-a-part/duppmeite/mais
104 Suter 2490 50 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-06-23 Take-a-part/duppmeite/mais
105 Suter 2640 50 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-06-23 Take-a-part/duppmeite/mais
106 Suter 2520 51 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-06-23 Take-a-part/duppmeite/mais
107 Suter 2500 51 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-06-23 Take-a-part/duppmeite/mais
108 Suter 2600 50 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-06-23 Take-a-part/duppmeite/mais
109 Vederbuk 2370 49 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-06-22 Duppmeite / Bolle
110 Ørret 2200 57 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-06-17 Trolling/agnfisk
111 Ørret 2120 55 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-06-17 Trolling/agnfisk
112 Stam 2355 54 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-06-16 Duppmeite / Brød
113 Stam 2180 56 Jørgen Ødmann Andersen Sfk-Carnivora (CA) 2022-06-15 Feeder/Pølse
114 Stam 2050 56 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2022-06-15 Bunnmeite / Pølse
115 Stam 2590 56 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2022-06-15 Bunnmeite / Pølse
116 Stam 2060 56 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-06-14 Duppmeite / Litagobolle
117 Stam 2180 55 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-06-14 Duppmeite / Bolle
118 Gjørs 4355 76 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-06-14 Duppmeite / Laue
119 Karpe 12760 78 Thomas Hesmyr SFK Brennevin (BV) 2022-06-14 Boltrig/Mais
120 Stam 2180 57 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-06-11 Duppmeite / Bolle
121 Stam 2700 57 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-06-11 Duppmeite / Bolle
122 Brasme 2810 59 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-06-11 Feeder/Mark
123 Brasme 2720 59 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-06-11 Feeder/Mark
124 Brasme 3440 62 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-06-11 Feeder/Mark
125 Brasme 2770 61 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-06-11 Feeder/Mark
126 Brasme 2810 59 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-06-11 Feeder/Mark
127 Brasme 2880 59 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-06-11 Feeder/Mark
128 Brasme 3220 60 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-06-11 Feeder/Mark
129 Brasme 3330 60 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-06-11 Feeder/Mark
130 Brasme 2870 59 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-06-11 Feeder/Mark
131 Brasme 2700 58 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-06-11 Feeder/Mark
132 Brasme 2660 57 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-06-11 Feeder/Mark
133 Brasme 3630 61 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-06-11 Feeder/Mark
134 Brasme 2950 59 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-06-11 Feeder/Mark
135 Brasme 2830 59 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-06-11 Feeder/Mark
136 Brasme 3050 59 Tonje Hauger SFK Acerina (AC) 2022-06-11 Feeder/Mark
137 Brasme 2930 58 Tonje Hauger SFK Acerina (AC) 2022-06-11 Feeder/Mark
138 Brasme 2780 60 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-06-10 Feeder/Mark
139 Brasme 2810 59 Niklas Strengelsrud SFK Acerina (AC) 2022-06-10 Feeder/Mark
140 Gjedde 10620 113 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2022-06-09 Trolling / Gummidyr
141 Vederbuk 2785 54 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-06-08 Duppmeite / Bolle
142 Stam 2030 56 Albin Dal Sfk-Galskap (GAL) 2022-06-08 Feeder/Pølse
143 Gjørs 6270 89 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2022-06-07 Trolling
144 Gjedde 8700 113 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2022-06-07 Trolling
145 Gjedde 9460 111 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2022-06-07 Trolling / Gummidyr
146 Mort 620 37 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-06-06 Bunnmeite / Maggot
147 Mort 555 36 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-06-06 Bunnmeite / Maggot
148 Mort 590 36 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-06-06 Bunnmeite / Maggot
149 Karpe 12820 77 Thomas Hesmyr SFK Brennevin (BV) 2022-06-06 Boltrig/Boilie
150 Stam 2100 55 Roger Johnsen SFK X-CPERT (XP) 2022-06-06 Friline/pasta
151 Gjedde 8800 116 Thomas Molander Hansen SFK Acerina (AC) 2022-06-06 Trolling
152 Gjedde 9520 119 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2022-06-05 Trolling
153 Gjedde 9280 110 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2022-06-05 Trolling
154 Stam 2350 56 Roger Johnsen SFK X-CPERT (XP) 2022-06-05 Feeder/pasta
155 Stam 2050 55 Roger Johnsen SFK X-CPERT (XP) 2022-06-05 Friline/pasta
156 Gjedde 10680 115 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2022-06-05 Trolling / Gummidyr
157 Gjedde 10300 110 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2022-06-05 Trolling / Gummidyr
158 Mort 560 35 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-06-04 Bunnmeite / Maggot
159 Mort 660 37 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-06-04 Bunnmeite / Mais
160 Mort 635 37 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-06-04 Bunnmeite / Maggot
161 Gjedde 13960 119 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2022-06-04 Trolling
162 Gjørs 6220 84 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2022-06-03 Trolling
163 Gjørs 5580 84 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2022-06-03 Trolling
164 Gjedde 10280 110 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2022-06-03 Trolling / Gummidyr
165 Stam 2780 56 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-06-01 Bunnmeite / Pølse
166 Stam 2010 51 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-06-01 Bunnmeite / Pølse
167 Stam 3170 63 Roger Johnsen SFK X-CPERT (XP) 2022-05-31 Feeder/maggot
168 Stam 2530 55 Jørgen Ødmann Andersen Sfk-Carnivora (CA) 2022-05-29 Feeder/Pølse
169 Gjedde 8280 105 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2022-05-29 Dupptrolling
170 Vederbuk 2460 54 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-05-27 Bunnmeite / Pølse
171 Gjedde 9540 115 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2022-05-23 Dorging / Wobbler
172 Mort 625 37 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-05-21 Bunnmeite / Mais
173 Mort 500 35 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-05-21 Bunnmeite / Mais
174 Mort 610 36 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-05-21 Duppmeite / Mais
175 Mort 640 37 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-05-21 Duppmeite / Mais
176 Mort 625 37 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-05-21 Duppmeite / Mais
177 Vederbuk 2150 53 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-05-18 Duppmeite / Brød
178 Vederbuk 2085 52 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-05-17 Bunnmeite / Duggmark
179 Sørv 930 37 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2022-05-17 Feeder/loff
180 Gjedde 8800 114 Joacim Klavestad SFK Acerina (AC) 2022-05-17 Dorging / Wobbler
181 Mort 650 37 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-05-14 Feeder / Maggot
182 Mort 630 36 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-05-14 Feeder / Maggot
183 Mort 900 40 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-05-14 Feeder / Mais+Maggot
184 Sik 1240 50 Viggo Madsen SFK X-CPERT (XP) 2022-05-07 Bunnmeite fjærmygg
185 Gjedde 9305 107 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-05-07 Bunnmeite / Makrell
186 Sørv 810 36 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2022-05-07 Feeder/loff
187 Gjørs 5630 82 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2022-05-05 Båtmeite
188 Harr 1220 51 Viggo Madsen SFK X-CPERT (XP) 2022-05-04 Myrsk Steinflue
189 Harr 920 48 Viggo Madsen SFK X-CPERT (XP) 2022-05-04 Myrsk fjærmygg
190 Ørret 2800 61 Øystein Sollien SFK X-CPERT (XP) 2022-05-04 Kastewobler fra land
191 Gjørs 5420 79 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2022-05-04 Båtmeite
192 Asp 3070 75 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2022-05-04 Båtmeite
193 Sik 1230 52 Viggo Madsen SFK X-CPERT (XP) 2022-05-03 Bunnmeite fjærmygg
194 Gjørs 6180 86 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2022-05-03 Båtmeite
195 Gjørs 5620 81 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2022-05-03 Båtmeite
196 Sørv 1210 39 Sven Martin Jørgensen SFK X-CPERT (XP) 2022-05-01 Bunnmeite/brød
197 Gjørs 7390 90 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2022-05-01 Båtmeite
198 Sørv 800 37 Øystein Sollien SFK X-CPERT (XP) 2022-04-30 Bunnmeite/loff
199 Gjørs 6610 84 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2022-04-30 Båtmeite
200 Gjørs 6030 86 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2022-04-30 Båtmeite
201 Gjørs 4970 76 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2022-04-30 Båtmeite
202 Gjørs 5600 79 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2022-04-30 Båtmeite
203 Gjørs 8680 90 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2022-04-29 Båtmeite
204 Gjørs 6000 80 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2022-04-28 Båtmeite
205 Mort 600 34 Arve Helge Michaelsen SFK Waltons Venner (WV) 2022-04-27 feeder/ostepasta
206 Gjørs 5840 82 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2022-04-26 Båtmeite
207 Asp 2480 67 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2022-04-26 Båtmeite
208 Gjørs 8440 91 Robin Lystad Olsen SFK Ut På Tur (UT) 2022-04-24 Båtmeite
209 Mort 540 36 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2022-04-21 Feeder/loff
210 Vederbuk 2020 52 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2022-04-21 Feeder/loff
211 Mort 520 36 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2022-04-19 Feeder/loff
212 Stam 2240 56 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2022-04-17 Feeder/pasta
213 Harr 930 45 Stein Johannessen SFK LAKEN (LA) 2022-04-17 Bunnmeite/marg/maggot
214 Sik 3050 66 Jon Kolstad SFK X-CPERT (XP) 2022-04-17 Kikkmeite på isen
215 Sik 1340 51 Andreas Næristorp SFK X-CPERT (XP) 2022-04-16 Kikkfiske / Fjærmygg
216 Sik 1200 52 Jon Kolstad SFK X-CPERT (XP) 2022-04-16 Kikkmeite på isen
217 Mort 540 35 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2022-04-15 Feeder/loff
218 Ørret 2080 57 Jon Kolstad SFK X-CPERT (XP) 2022-04-14 Ismeite med agnfisk
219 Sik 1270 52 Anders Engen SFK X-CPERT (XP) 2022-04-05 Mysk / Fjærmygg
220 Harr 760 0 Anders Engen SFK X-CPERT (XP) 2022-04-05 Mysk / Fjærmygg
221 Ørret 2880 67 Jon Kolstad SFK X-CPERT (XP) 2022-04-03 Ismeite med agnfisk
222 Stam 2080 55 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2022-04-01 Feeder/loff
223 Stam 2540 57 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2022-03-28 Feeder/loff
224 Sørv 840 36 Roger Johnsen SFK X-CPERT (XP) 2022-03-27 Feeder/krillpasta
225 Stam 2120 54 Frederik Mortvedt SFK X-CPERT (XP) 2022-03-25 Feeder/loff
226 Lake 2660 78 Martin Lintorp SFK X-CPERT (XP) 2022-02-27 Ismeite
227 Mort 640 34 Tonje Hauger SFK Acerina (AC) 2022-02-05 Isfiske/mormyska
228 Lake 2920 75 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-01-25 Pilk / Agnfisk
229 Lake 3080 77 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-01-23 Pilk / Agnfisk
230 Lake 3260 76 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-01-22 Pilk / Agnfisk
231 Lake 3780 79 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-01-12 Pilk / Agnfisk (RHDP)
232 Lake 2880 77 Morten Martiniussen SFK Acerina (AC) 2022-01-12 Pilk / Agnfisk (RHDP)
Top